Z przyjemnością prezentujemy nową usługę w naszym gabinecie – innowacyjną metodę poprawy estetyki zębów, zwaną potocznie Bondingiem, niewymagające szlifowania licówki kompozytowe.

Dzięki tej technice (tzw. flow injection), zapewniamy naszym pacjentom szybkie i efektywne rozwiązania estetyczne.
Oto kilka kluczowych informacji:

Dopasowane do indywidualnych potrzeb: Bonding może być stosowany do poprawy kształtu, koloru, oraz wielu innych aspektów estetycznych zębów, dostosowując się do indywidualnych oczekiwań pacjenta.

Bezbolesność i komfort:  Zabieg pozwala na bezbolesne przeprowadzenie procedury, a pacjenci mogą liczyć na pełen komfort podczas zabiegu. Podczas jednej wizyty można wykonać do 12 licówek zębów górnych lub zębów dolnych. 

Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące osiągnięcia pięknego uśmiechu przy użyciu nowoczesnej techniki Bondingu.

Nie u każdego pacjenta można zastosować bonding, chpciażby ze względu na niektóre wady ortodontyczne. Zachęcamy do umówienia się na wizytę konsultacyjną. Podczas spotkania ocenimy sytuację, omówimy oczekiwania pacjenta i dostosujemy plan leczenia. 

Koszt usługi wynosi 800 zł za jeden ząb.

Szybki efekt estetyczny

Bonding pozwala na szybką poprawę wyglądu zębów w ciągu jednego dnia (5-6h).

Dowiadczony personel

Usługę bondingu wykonuje Doktor Aleksandra Baryś-Cieślak specjalizująca się w tej technice.

Nieinwazyjny zabieg

Brak konieczności szlifowania zębów, ingerowania w strukturę zębów, co ma miejsce np. przy zakładaniu licówek porcelanowych.