Udało mi się dobrać zespół lekarzy i higienistkę, którzy myślą podobnie jak ja – stomatologia nie musi być traumą :) – pacjent ma poczucie zaopiekowania, wie, na czym będzie polegało leczenie i bierze świadomie udział w podejmowaniu decyzji – jaki rodzaj leczenia podjąć.

Staramy dobrze planować czas zabiegów – by nie było opóźnień, bo szanujemy czas pacjenta – a z drugiej strony stawiamy na to, by był odpowiedni czas dla pacjenta, by można było odpowiedzieć na pytania i wątpliwości. Mój gabinet ma charakter butikowy i zawsze taki będzie, gdyż jakość jest dla mnie najważniejszym celem jaki przyświeca mi w leczeniu pacjentów.

Chciałam z tego miejsca podziękować prof. dr hab. n. med. Markowi Ziętkowi, u którego miałam zaszczyt pracować, i który ze zrozumieniem , cierpliwością i zaangażowaniem przekazywał mi swoją wiedzę- za co będę mu zawsze wdzięczna oraz dr n. med Arturowi Błaszczyszynowi, że zgodził się z nami współpracować – mając swoją klinikę – DentArtClinic oraz obowiązki związane z uczelnią AM, a także lek. stom. Sylwii Studnickiej, że znalazła czas, by zaopiekować się moimi pacjentami w zakresie endodoncji pod mikroskopem.

lek. stomatolog Małgorzata Żuchowska